2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Alba
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Alba Iulia
Postat 23 mai 2024

Angajam electrician

Salariu

3 000 - 6 000 lei

Localizare

Alba Iulia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Beneficii:

• Salariu atractiv;

• Prime periodice

• Posibilitati reale de avansare si dezvoltare;

• Mediu de lucru placut si curat.

Candidatul ideal:

• Persoana dinamica, indemanatica, atenta la detalii;

• Orientare catre calitate in executie;

• Productivitate (incadrarea in normele de timp);

• Capacitate de lucru în echipă;

• Constituie avantaj experienta in montare si cablare de dulapuri electrice; citirea de scheme si simboluri electrice

Responsabilitati:

• Executa montajul echipamentelor conform dosarului de executie;

• Executa lucrarile de trasee si cablare ale instalatiilor electrice conform proiectului;

• Executa lucrări de instalații electrice de joasă și medie tensiune; și întreținerea utilajelor cat și al postul Trafo

• Punct de lucru fix, munca intr-un singur schimb;

• Fara deplasari, se lucreaza in interior.

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 270622119