2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Buzau
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Buzau
Postat 13 iunie 2024

Angajam electrician

Salariu

5 000 - 5 500 lei

Localizare

Buzau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 35007435

Descriere

Candidatul Ideal

- Absolvent de invatamant cu profil electric (Școală profesională, liceu de specialitate/ electrician);

- Experienta minim 2 ani;

- Optional permis de conducere cat. B;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI: - Reаlizarе instalаtii еlectrice pеntru imobilе rеzidеntiale si nerеzidеntiale (montaj+legаt doze, montаj tablou dе distributie, pozаt cablu de alimеntare, montaj aparataje, verificare instalatie); - Asigura executia lucrarilor in intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate impuse si a altor standarde in vigoare; - Consulta seful de echipa si departamentul de proiectare pentru a identifica cele mai bune solutii de montaj; - Realizare necesar de materiale pentru executarea lucrarii; - Raspunde de sculele, utilajele, aparatele, dispozitivele, uneltele etc. pe care le are in custodie; - Executare, modificare si intretinere instalatii electrice; - Controlul, diagnosticarea şi repararea instalaţiilor electrice aflate in portofoliu. BENEFICII: - pachete salariale atractive, care stimuleaza performantele si loialitatea; - concedii platite; - prime, zile libere si altele.- Capacitate de lucru in echipa; - Punctual, muncitor, onest.

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 270624388