2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Brasov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cristian
Postat 17 aprilie 2024

Angajam electrician!

Localizare

Cristian

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Cerinte:

-Studii-Minim 10 clase;

-Experienta anterioara este necesara minim un an experienta ca si electrician de intretinere in fabrica (se ofera instruire la locul de munca)

-Disponibilitate de lucru in schimburi (3 schimburi)

Beneficii:

- Pachet salarial negociabil, compus din salariu fix + tichete de masa in valoare de 35 de lei, incepand de la 5500 de le brut.

- Spor de noapte 25%;

-Ore suplimentare platite 200%;

-Subventie cantina 8 lei/zi (masa calda);

-Transport asigurat -Brasov/Ghimbav/Codlea/Rasnov/Zarnesti/Persani/Fagaras + alte zone din jur;

-Diferite tichete si prime cadou;

-Asigurare medicala privata.

-Concedii conform legislației 25 zile/pe an;

Responsabilitati:  Activitate de electrician de intretinere pentru o fabrica automotive.

Localitate

Cristian,

Brasov

Brasov, Cristian
ID: 269129316