2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Timis
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Timisoara
SMART WOOD ROMANIA
Postat Azi la 06:16

Angajam Electrician

Localizare

Timisoara

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Scurta descriere a companiei:

Smart Wood se mandreste cu faptul ca este o companie de familie care a devenit cel mai important producator mondial de betisoare din lemn pentru industria alimentara (înghetata, bauturi fierbinti, frigarui din lemn).

Cerinte:

  • Cunostinte: tehnice solide de specialitate, utilizare buna a PC-ului;

  • Deprinderi: analiza şi atentie la detalii, capacitate de comunicare interactiva deosebita, lucrul cu documentele specifice, exprimare concisa si clara prin utilizarea corecta a terminologiei de specialitate, capacitatea de a lucra sistematic, simt tehnic;

  • Alte cerinte: responsabilitate, consecventa, acuratete, perseverenta, echilibru si stapanire de sine, spirit de echipa, integritate, corectitudine, capacitate de lucru in conditii de stres, tinuta impecabila, preocupare pentru perfectionarea pregatirii profesionale.

Responsabilitati / Realizari:

  • Verificarea si dezvoltarea schemelor electrice pentru toate masinile din fabrica in cazul unor modificari sau daca lipsesc ;

  • Dezvoltarea si asistarea din punct de vedere electric a noilor proiecte;

  • Este responsabil de mentenanta liniilor de productie si masinilor din aria desemnata;

  • Informeaza gestionarul asupra pieselor de schimb si materialelor pe care trebuie sa le inlocuiasca in aria sa de responsabilitate;

  • Respecta procedura de cerere piese de schimb;

  • Respecta termenele pentru proiectele sale;

  • Isi desfasoara munca tinand cont de prescriptiile de protectie a muncii si standardele de calitate;

  • Cand situatia o impune, efectueaza deplasari in interes de serviciu;

  • Colaborează activ cu personalul tehnic implicat în realizarea proiectelor si prototipurilor.

Beneficii oferite:

  • Salariu motivant;

  • Bonus substantial pentru recomandarea unui coleg nou:

    o 1000 lei net - operator;

    o 1500 lei net - tehnician mentenanta;

    o 1700 lei net - inginer de specialitate;

  • Ore suplimentare platite 200%;

  • Ore de noapte platite 25%;

  • Prima Concediu, Paste, Craciun 3730 lei net/an;

  • Prima de prezenta;

  • Spor de weekend 40%;

  • Tichete de masa de 40 lei/zi lucrata;

  • Asigurare de sanatate privata pentru toata familia (Clinicile Medici's/Antares);

  • Sesiuni de cursuri si formari profesionale;

  • Activitati de relaxare si sport (7 card);

  • Ghiozdane cu rechizite oferite gratuit pentru copiii angajatilor (invatamantul primar);

  • Transport asigurat in Timisoara.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 268865697