2. Locuri de munca
  3. Educatie - Training
  4. Educatie - Training - Bacau
  5. Educatie - Training - Bacau
Postat 13 iunie 2024

Angajam Educatoare gradinita privata

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Candidatul Ideal

  • studii de specialitate pentru invatamantul prescolar

  • experienta in lucru cu copiii

  • atitudine empatica, proactiva

  • foarte bune abilitati de comunicare, relationare si ascultare

  • motivatie pentru o dezvoltare personala si profesionala in cadrul gradinitei

Descrierea jobului

  • planificarea si organizarea activitatilor educationale

  • realizarea sarcinilor din cadrul gradinitei

  • planificarea si organizarea activitatilor recreative

  • organizarea si amenajarea mediului educational

Descrierea companiei

MONCLER, bastionul inovaţiei, cercetării şi dezvoltării, cu marcă recunoscută "BRAND de LUX" in industria textila, este prezent la nivel internațional, inclusiv in România, si oferă oportunități de dezvoltare profesională continua. MONCLER Industries Yield Bacau este un ADEVARAT centru de inovație, excelență si calitate a gecilor de puf din întreaga lume și un braț important al companiei MONCLER cu 2000 de angajați în 5 puncte de lucru (Bacau, Tecuci si Blagesti), o fabrica Smart si cu planuri in continua extindere. De asemenea, la MONCLER Industries Yield Bacau se afla si Gradinita Privata MONCLER cu personal specializat profesional in Italia.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 270631818