2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Maramures
  6. Altele - Viseu de Jos
Postat 10 aprilie 2024

Angajam economist - evidenta primara

Localizare

Viseu de Jos

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Angajam asistent contabil/economist pentru evidenta primara.

Oferim si cazare persoanelor din alte zone.

Responsabilități:

Înregistrarea tranzacțiilor financiare și verificarea lor.

Pregătirea rapoartelor financiare periodice.

Colaborarea cu echipa contabilă.

Asigurarea respectării regulilor fiscale și financiare.

Cerințe:

Experiență minimă de un an în contabilitate.

Cunoștințe de bază în contabilitate.

Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.

Cunoașterea programelor de contabilitate.

Beneficii:

Oportunități de avansare.

Pachet salarial competitiv și beneficii.

Pentru mai multe detalii va stam la dispozitie la numarul de telefon din anunt.

Va multumim!

Localitate

Viseu de Jos,

Maramures

Maramures, Viseu de Jos
ID: 265312733