2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Iasi
  6. Altele - Iasi
Postat 28 aprilie 2024

Angajam Economist/Contabil

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Birou de contabilitate angajeaza absolvent studii superioare in domeniul economic ( specializarea CIG)

Echipa tanara, mediu de lucru prietenos.

Ne dorim in echipa noastra o persoana dornica sa urmeze o cariera in contabilitate.

Cerinte:

- Studii superioare Economice absolvite sau în curs de absolvire;

- Cunoștințe de operare PC: MS Office (Word, Excel);

- Cunoașterea programului MENTOR sau SAGA constituie un avantaj;

- Capacitate de a lucra în echipă, precum și o atitudine pozitivă;

- Dorința si capacitatea de a acumula informații noi, adaptare la situații noi, atenție la detalii și perfecționism;

Descrierea jobului:

- Introducere date în program de contabilitate (facturi furnizori, clienți, casă, bancă);

- Întocmire registru de casă;

- Înregistrare deconturi de cheltuieli

- Arhivare documente.

Oferim program de mentorat/training/suport la locul de munca.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 252659721