2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bucuresti - Ilfov
  6. Asistent manager si secretariat - Bucuresti
  7. Asistent manager si secretariat - Sectorul 1
Postat 12 aprilie 2024

Angajam E-commerce Brand Manager

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Suntem în căutarea unei persoane entuziaste și motivate pentru a se alătura echipei noastre în domeniul e-commerce!

Dacă îți dorești să îți construiești o carieră în acest domeniu și ai o pasiune pentru detalii, te invităm să aplici.

Responsabilități:

* Analiza, raportare, cercetare de piata activa

* Adăugarea și actualizarea produselor pe site-ul nostru, asigurând o prezentare atractivă a acestora.

* Actualizarea stocurilor și prețurilor periodic pentru a oferi informații precise clienților noștri.

* Implementarea eficientă a campaniilor periodice, inclusiv promoții și oferte speciale.

* Oferirea suportului pentru clienți, răspunzând la întrebări și rezolvând problemele acestora.

* Crearea și gestionarea newsletterelor pentru a menține clienții informați cu privire la noutăți și oferte.

* Listarea și actualizarea produselor pe diverse marketplace-uri pentru a extinde prezența brandului nostru.

* Monitorizarea și verificarea constantă a statusului comenzilor.

* Menținerea și gestionarea legăturii cu departamentul logistic si contabilitate.

Cerințe:

* Cunoștințe de bază în domeniul e-commerce.

* Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.

* Atitudine proactivă.

Beneficii:

- Mediu de lucru prietenos;

- Pachet salarial atractiv;

-Decont transport;

- Dezvoltare profesionala;

- Oportunitati reale de promovare;

- Suport din partea echipei.

Dacă ești pregătit să îți începi drumul în lumea e-commerce, trimite-ne CV-ul tău. Te așteptăm cu brațele deschise în echipa noastră!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 265870468