2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Postat 15 mai 2024

Angajăm Doamne pentru Magazin de Haine în Zona Mărăști, Cluj-Napoca

Salariu

2 300 - 3 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatComision: Salariu FixNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 44172075

Căutăm persoane dinamice și pasionate de modă pentru a se alătura echipei noastre într-un magazin de haine din zona Mărăști, Cluj-Napoca.

Dacă aveți o atitudine pozitivă, vă place să interacționați cu clienții și sunteți interesate de industria modei, suntem interesați să vă cunoaștem.

Responsabilități:

Asigurarea unui serviciu de înaltă calitate pentru clienți

Consilierea clienților în alegerea produselor potrivite

Menținerea unui mediu de lucru ordonat și curat în magazin

Etichetarea și aranjarea produselor în magazin

Cerințe:

Atitudine pozitivă și abilități excelente de comunicare

Interes pentru modă și tendințe actuale

Abilitatea de a lucra în echipă

Disponibilitatea de a lucra 7 ore pe zi

Experiența anterioară în vânzări sau în industria modei reprezintă un avantaj

Oferta Noastră:

Salariu net începând de la 2300 de lei pe lună

Program de lucru flexibil

Oportunitatea de a învăța și de a vă dezvolta în industria modei

Mediu de lucru plăcut și dinamic

Dacă sunteți interesată să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră și o scurtă scrisoare de intenție la adresa de email sau sa ne sunati direct pe nr de telefon afisat.

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 260589221