2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Menajere
  5. Menajere - Bucuresti - Ilfov
  6. Menajere - Bucuresti
  7. Menajere - Sectorul 3
Postat 14 mai 2024

Angajam Doamna de menaj

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Compania FAST MEDIA , angajează Doamna de menaj pentru cladirea de birouri din zona unirii.

Cerinţe:

- experienţă pe un post similar

- constituie avantaj

- capacitate de organizare,

- responsabilitate şi atentie la detalii

- onestitate şi integritate

- disponibilitate de lucru - 5 zile pe saptamana.

Responsabilităţi: - asigură curăţenia în locatia unde ne desfasuram activitatea - răspunde de buna gestionare şi utlizare a materialelor de curăţenie şi a utilajelor avute în dotare - desfăşoară activităţi de protocol, după caz.

Pentru orice detalii vă rugam să sunaţi la numărul de telefon 07********00

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastră la acest job, sunteţi de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protecţia persoanelor fizice în ceea ce priveşte prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfăşurarea procesului de recrutare. Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, data fiind stabilită de comun acord cu aceştia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 270220478