2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Mures
  6. Altele - Targu-Mures
Ionel
Postat 19 aprilie 2024

Angajam agenti securitate supermarket Tg. Mures

Localizare

Targu-Mures

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Agenti paza pentru supermarket in Targu Mures, jud. Mures.

Cerințe:

- Minim 8/12 clase;

- Persoana serioasa / punctuala, cu simt civic dezvoltat;

- Nu necesita calificare.

Responsabilități:

- Program flexibil 8 ore/zi, 12/24-12/48, alte variante agreate de comun acord;

-Morizarea imaginilor redate de camerele video;

- Verificare documente aferente distributiei de marfa / verificarea concordantei dintre bonul aferent cumparaturilor realizate si cantitatea fizica, aflata in posesia clientului;

-Monitorizarea accesului in cadrul obiectivului;

-Monitorizarea si respectarea tuturor proceselor, procedurilor si consemnelor particulare/post.

Beneficii:

- Pachet salarial aferent responsabilităților;

- Decontare analize medicale aferente angajarii;

- Echipament de lucru gratuit;

- Curs calificare agent paza si ordine, gratuit;

- Bonusuri acordate trimestrial, in funcție de atingerea obiectivelor.

Tel. Contact: zero 786.777.590

PENTRU DETALII SUPLIMENTARE, VĂ RUGĂM SĂ NE CONTACTAȚI LA NUMĂRUL DE TELEFON AFIȘAT, DE LUNI PÂNĂ VINERI.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 244137086