2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Arad
  6. Reprezentanti vanzari - Arad
Postat 21 mai 2024

Angajam Director Vanzari Iveco ,

Localizare

Arad

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO18200702

Sc Verbita Truck Srl angajeaza consilier vanzari de teren, autoutilitare Iveco si Renault

Dacă ești :

- o persoană ambițioasă, cu atitudine pozitiva si cunostinte manageriale

- deții bune abilitati de comunicare verbala,

- iti place sa interactionezi cu oameni noi;

Te asteptam sa ni te alaturi!

Descrierea jobului:

- ofera suport si consiliere personalului din subordine privind ofertarea si vanzarea autoutilatarele,

- contribuie la dezvoltarea si imbunatatirea fluxurilor de vanzare;

- promoveaza autotutilitarele pe site-urile de profil

- asigurarea îndeplinirii obiectivelor de vânzări stabilite de către companie;

- urmărirea întregului proces de vânzare, semnarea contractelor

- urmărirea încasărilor efectuate;

- cunostinte avansate operare calculator

-avantaj - cunoasterea limbii engleze ,

Program de lucru LUNI -VINERI de la 08-17.00, o sambata/luna de la 08-14.00

OFERIM:

Salariu atractiv si comisioane!

Sprijin permanent din partea colegilor!

Mediu de lucru placut si seriozitate maxima!

Mai multe informatii la nr. de tel :07******62

Persoanele interesate pot trimite cv-ul pe adresa de e-mail:mihaela.murariuaroundverbitatruck.ro

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 232406779