2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Cluj-Napoca
Postat 01 mai 2024

Angajam Diagnostician auto

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 41913620

Descriere

VINO SĂ FACI PARTE DIN ECHIPA NOASTRA!

Suntem în continua dezvoltare si cautam sa integram in echipa noastra profesionisti dornici sa lucreze in acest cadru . Punem accent pe profesionalism si pe incredere, atat intre membrii echipei cat si in relatia cu clientii. De aceea in permanenta cautam viitori colegi, dornici sa ni se alature!

Daca vrei sa ni te alaturi te rugam sa completezi CV-ul tau si sa ni-l trimiti pe e-mail .

DIAGNOSTICIAN AUTO (DACIA-RENAULT-NISSAN)

Candidatul Ideal:

- diploma electromecanic sau inginer auto;

- cunostinte de electrica auto-diagnoza;

- experiență de minim 2 ani in domeniul auto;

- cunoștințe de operare PC;

- cunoștințe despre componența și funcționarea sistemelor unui vehicul și cunoștințe referitoare la intreținerea și repararea autovehiculelor;

- disponibilitate pentru formare permanenta;

- permis de conducere categoria B;

- limba engleză - nivel conversațional;

- dinamism, seriozitate, corectitudine, o bună organizare a activităților și a timpului.

Responsabilități:

Diagnostichează și interpretează defecțiunile electrice/electronice la autoturismele repartizate Întocmește necesarul de materiale și efectuează reparațiile electrice/electronice

Intretine corespondenta tehnica cu departamentele Renault, participa la formari tehnice.

Facilitati:

  • venituri neplafonate

  • acces facil cu mijloacele de transport in comun

  • parcare gratuita

  • facilitati intretinere auto personal

  • prima de sarbatori

  • bonusuri de performanta

  • cadouri pt copii sub 14 ani

  • echipament de lucru personalizat si intretinut de angajator

  • formare profesionala de specialitate

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 240370103