2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Iasi
  6. Personal Fast Food - Iasi
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Debarasator - Palas Mall Iași

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Descriere job:

Poziția presupune executarea de activități menite să asigure debarasarea meselor și menținerea ordinii și curățeniei în zona Food Court Palas Mall.

Responsabilități:

  • Aranjează mesele, respectând amplasamentul acestora;

  • Debarasează mesele de tavi, sticle, resturi alimentare;

  • Întreține zilnic, în stare perfectă de curățenie, mobilierul (mese, scaune) din incinta Food Court;

Cerințe:

  • Integritate fizică și psihică;

  • Seriozitate și punctualitate;

  • Deschidere la program de lucru în ture.

Beneficii:

  • Spor de weekend;

  • Tichete de masa in valoare de 30 Ron/zi;

  • Abonament medical privat.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 263480510