2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Cluj
  6. Curierat - Cluj-Napoca
JUDEA ELENA
Postat 16 aprilie 2024

ANGAJAM CURIER - locatia Cluj-Napoca (aeroport)

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO9480727

Suntem in cautarea unui CURIER dedicat si responsabil pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti o persoana organizata, orientata catre detalii si iti place sa lucrezi in domeniul livrarilor, aceasta este o oportunitate excelenta pentru tine.

Responsabilitati:

  • Preiarea si livrarea coletelor catre destinatari, respectand termenele stabilite;

  • Verificarea si gestionarea documentelor necesare pentru fiecare livrare;

  • Completarea documentelor necesare pentru fiecare livrare;

  • Asigurarea integritatii si sigurantei coletelor pe parcursul transportului;

  • Comunicarea eficienta cu echipa interna pentru a asigura o buna coordonare a livrarilor;

  • Rezolvarea problemelor legate de livrari si mentinerea unui nivel inalt de satisfactie a clientilor;

  • Utilizarea eficienta a echipamentelor de livrare si respectarea regulilor de siguranta rutiera ;

Cerinte:

  • Experienta anterioa in domeniul livrarilor sau logisticii reprezinta un avantaj;

  • Permis de conducere categoria B, cu un istoric de conducere curat;

  • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii;

  • Capacitatea de a lucra independent si de a respecta termenele limita;

  • Atentie la detalii si abilitati bune de organizare;

  • Flexibilitate si adaptabilitate la schimbari de program sau rute de livrare;

  • Cunoasterea zonelor si imprejurimi reprezinta un avantaj;

  • Capacitate fizica pentru a efectua livrari in conditii de siguranta si eficienta ;

Beneficii:

  • Contract pe perioada NEDETERMINATA ;

  • Salariu motivant ;

  • Tichete de masa ;

  • Prime de sarbatori ;

  • Asigurare medicala ;

  • Program de lucru : L-V 8 ore+ 30 minute pauza ;

  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si de a face parte dintr-o echipa prietenoasa si sprijinitoare;

Daca esti o persoana motivata, cu abilitati excelente de organizare si conduita responsabila, te invitam sa aplici pentru pozitia de CURIER. Alatura-te echipei noastre si fii parte din procesul de livrare eficienta si satisfactia clientilor nostri.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268214193