Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Controlori calitate
  5. Controlori calitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Controlori calitate - Bucuresti
  7. Controlori calitate - Sectorul 6
Postat 28 iulie 2021

Angajam controlori de calitate Bucuresti

  • 3 000 lei

  • Tip job

    Full time

  • Bucuresti, Bucuresti - Ilfov

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

Descriere

TRIGO, lider mondial in oferirea de servicii de calitate in domeniul AUTOMOTIVE angajeaza in BUCURESTI controlori de calitate din Bucuresti:

DESCRIEREA POSTULUI: verificare piese componente turbina-auto conform instructiunii de lucru

SE OFERA

- Salariu :3000 BRUT

 - Ore suplimentare platite 200 % ( dublu);

- Spor de noapte 25 %;

- Spor de weekend 10 %;

- Tichete de masa in valoare de 15 lei pentru fiecare zi lucrata;

- Bonus lunar de performanta;

- Prime de PASTE si de CRACIUN;

- Asigurare privata de sanatate;

- Bonus de recomandare;

- Reducere la abonamentele salilor de FITNESS.

-Abonament transport public in Bucuresti

CERINTE

Atentie la detalii;

Atentia concentrata si distributiva bine dezvoltate;

Flexibilitate;

Intelegerea unei instructiuni de lucru

Abilitatea de a diferentia defectele aparute pe suprafete metalice (fier, aluminiu, fonta, etc)

Experienta in domeniul calitatii sau in domenii conexe (constituie anvantaj)

Disponibilitate pentru:

 • a lucra in 3 schimburi

 • ore suplimentare

Clauza GDPR

TRIGO proceseaza datele dvs personale in scopul recrutarii pentru aceasta pozitie vacanta. Prin aplicarea CV-ului dvs., sunteți implicit de acord cu această procesare. TRIGO asigură respectarea protecției datelor personale

ID: 219082873
User avatar

Raicu Anca

Pe OLX din februarie 2018

xxx xxx xxx

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din