2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 6
Postat 04 aprilie 2024

Angajam contabil senior si junior

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Descrierea jobului:

Firma de contabilitate din Bucuresti, sector 6, cautam coleg/colega, pentru posturile de Contabil senior si Contabil junior.

Clientii pe care ii avem in portofoliu, au activitati din diverse domenii: servicii, comert, contructii, productie.

Candidatul ideal:

- studii superioare in domeniul financiar;

- contabil (student / licenta / master);

- cunostinte operare Office bune (Word, Excel);

- cunostinte operare program de contabilitate Saga constituie un avantaj;

- persoana sociabila, descurcareata, responsabila, organizata.

Responsbilitati contabil senior:

- inregistrare documente contabile cu programul de contabilitate Saga Software (note contabile privind furnizorii, clienţii, registrul de bancă, de casă, deconturi de cheltuieli, etc.);

- verificare jurnale de TVA, registre de casa, registre de banca;

- inregistrarea tuturor operatiunilor contabile pana la balanta de verificare;

- intocmire declaratii fiscale;

- program de lucru: 8 h/zi sau part time sau 3/4 zile pe saptamana.

Responsabilitati contabil junior:

- inregistrare documente contabile in softul de contabilitate Saga Software (note contabile privind furnizorii, clienţii, registrul de bancă, de casă, deconturi de cheltuieli, etc.);

- alte activitati de contabilitate;

- program de lucru: 8 h/zi sau negociabil.

Ce oferim:

- suport continuu si un mediu de lucru cu posibilitati de invatare si dezvoltare;

- posibilitati de crestere salariala in functie de performanta;

- acordare de prime oferite cu ocazia evenimentelor personale (zi onomastica, zi de nastere) si religioase (Paste, Craciun).

Descrierea companiei

- firma de contabilitate si audit financiar, infiintata in anul 1996;

- are un numar de 10 salariati;

- locaţia: Bucuresti, Sector 6, Cartierul Dr. Taberei - Str. Valea Argeşului, nr.20 (capat troleibuze);

- mijloace de transport: troleibuze: 69, 71, 90, 93; autobuze: 168, 368, 173 (capat), 8-10 min metrou Valea Ialomitei;

- program de lucru: 9:00 - 17:30

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 268523313