2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Brasov
  6. Contabilitate - Brasov
Postat 10 aprilie 2024

Angajam contabil primar

Localizare

Brasov

Tip job

Part time

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibil

Descriere

Atribuții:

Evidenta si inregistrarea documentelor de contabilitate primara:

inregistrare facturi furnizori, incasari si plati prin casa, contabilitatea notelor de intrare-receptie (nir-uri),

intocmirea deconturilor de cheltuieli, intocmirea facturilor care trebuie emise de catre client (facturare),

intocmirea de dispozitii de plata/incasare catre casierie, completarea de chitante, ordine de plata, foi de varsamant;

intocmirea de state de plata, pontaje; completarea registrului de evidenta a salariatilor, arhivarea documentelor, etc.

Persoana: care se ocupă de contabilitatea primară trebuie sa fie responsabila, sa aiba o bună capacitate de organizare,

abilitatea de a prioritiza sarcinile, atenție la detalii și meticulozitate.

Activitatea de contabilitate se face cu ajutorul unui soft de gestiune , care face munca sa fie mult mai usoara.

Activitatea: se poate desfasura si remote, necesar prezența fizică mai multe detalii la telefon

se poate stabili si un program la birou part time

Sunt necesare cunostinte PC nivel de baza.office

CV-urile se pot trimite aici sau pe whatsapp la numarul din anunt

Mai multe detalii telefonic : 07******24

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 268844225