2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Iasi
  6. Contabilitate - Tomesti
Postat 24 aprilie 2024

Angajam contabil junior

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Tomesti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Suntem în căutarea unui Contabil entuziast și dornic de a-și desfasura activitatea în cadrul unei societati care are ca obiect principal de activitate comert cu amanuntul de piese si accesorii pentru camioane/dezmembrari auto.

Societatea are sediul în comuna Tomesti, Judetul Iasi.

Ne dorim o persoană serioasă, stabilă și comunicativă.

Descrierea jobului:

  • Înregistrezi facturi furnizori / clienti.

  • Înregistrezi extrase bancare / documente ce stau la baza registrului de casa;

  • Verificarea balantei

  • Capacitate foarte bună de organizare, de respectare a termenelor limită;

  • Abilitatăți de operare PC, cunoaşterea pachetului MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • Cunoasterea programului de contabilitate WinMentor reprezinta un avantaj;

  • Participi la îndosarierea documentelor justificative.

    Ce oferim:

    • Pachet salarial atractiv, incepand de la 3000 net

    • Mediu de lucru placut

    • Se acorda masa de pranz

      Program:

      • 08:00 - 17:00 de luni până vineri.

Localitate

Tomesti,

Iasi

Iasi, Tomesti
ID: 269468450