2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Satu Mare
  6. Contabilitate - Satu Mare
Postat 23 aprilie 2024

Angajam contabil/economist Satu-Mare

Salariu

3 800 - 4 000 lei

Localizare

Satu Mare

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Profilul candidatului

Studii superioare finalizate în domeniul economic;

Experienta de minim 2 ani, in ceea ce priveste evidentele contabile

Experienta în utilizarea softurilor dе Contabilitate si a pachetul Office (Word, Excel);

Bune abilități de comunicare;

Seriozitate, corectitudine și responsabilitate;

 Descrierea jobului

Verificarea, prelucrarea și introducerea în programul de contabilitate a documentelor contabile; intocmirea și verificarea documentelor financiare, inclusiv facturi, chitanțe și registre contabile; monitorizarea și reconcilierea conturilor financiare;

Beneficii

Devenind membru în echipa noastra beneficiezi de îndrumare profesională și suport colegial, timpul liber îți este respectat și beneficiezi de un pachet salarial care cuprinde tichete de masa, premii de sarbatori, pachet de servicii medicale.

 Descrierea companiei

PUNCTUAL COMIMPEX este o societate comercială care activeaza de peste 30 de ani in domeniul distributiei de produse din tutun.

Este una dintre cele mai mari firme de distributie, cu puncte de lucru in 10 judete din tara. unde forta, pasiunea si dorinta de a fi cel mai bun, sunt date de valoarea echipei. De aceea cautam colegi ce au viziunea si puterea de a-si cladi un viitor alaturi de noi.

Localitate

Satu Mare,

Satu Mare

Satu Mare
ID: 269094452