2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Cluj
  6. Contabilitate - Vlaha
Postat 02 aprilie 2024

Angajăm Contabil

Localizare

Vlaha

Full time

CUI / CIF: RO42158988

Compania LAMAJOLE este în căutarea unui contabil dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Suntem o companie în plină dezvoltare, cu o reputație solidă în domeniul nostru și căutăm să extindem echipa noastră cu un profesionist pasionat de cifre și analiză financiară.

Responsabilități:

- Întocmirea, inregistrarea si verificarea documentelor financiare.

- Gestionarea procesului de contabilitate generală și analitică, conform legislației în vigoare și standardelor contabile internaționale.

- Monitorizarea și reconcilierea conturilor, identificarea discrepanțelor și rezolvarea acestora.

- Abilități de analiză și rezolvare a problemelor

- Capacitatea de a gestiona eficient multiple proiecte și sarcini simultan

Cerințe:

- Experiență anterioară în dominium contabilității, preferabil într-un mediu similar.

- Cunoștințe solide de contabilitate și legislație fiscală.

- Abilități excelente de comunicare și relaționare interpersonală.

- Atitudine proactivă și capacitatea de a lucra independent sau în echipă.

- Diplomă de licență în domeniul economic sau contabil

- carnet de conducere categoria B

Beneficii:

- Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulativ.

- Dezvoltarea profesională

- Pachet salarial competitiv și beneficii  extrasalariale.

Dacă sunteți interesat/ă să faceți parte din echipa noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul. Vă mulțumim pentru interesul manifestat pentru oportunitatea noastră și vă asigurăm că vom trata fiecare aplicație cu confidențialitate și respect.

Localitate

Vlaha,

Cluj

Cluj, Vlaha
ID: 268434588