2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Dolj
  6. Reprezentanti vanzari - Craiova
Postat 16 aprilie 2024

Angajam Consilieri vanzari magazin de mobila LEMS CRAIOVA

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul ideal

CANDIDATUL IDEAL: • Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat; • Initiativa, perseverenta, simtul detaliului; • Cunostinte utilizare PC nivel mediu; • Abilitati de comunicare si putere de convingere; • Flexibilitate si deschidere la sugestii; • Interes pentru maxima satisfactie a clientilor; • Capacitate de a lucra in echipa

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI / BENEFICII: • Consilierea clientilor la nivel de showroom privind varianta optima de mobilier si furnizarea de informatii complete asupra produselor si serviciilor; • Oferirea celor mai bune solutii tehnice si estetice in vederea configurarii mobilierului, accesoriilor si electrocasnicelor; • Participare activa la identificarea perceptiilor si asteptarilor clientilor, precum si gasirea solutiilor de imbunatatire a gradului de satisfactie a acestora; • Realizarea unei situatii clare si corecte a situatiei clientilor consiliati; • Intocmirea documentelor necesare finalizarii vanzarii si livrarii produselor; • Cunoasterea perfecta a produselor comercializate, a conditiilor de acceptare si de lansare a comenzilor, a conditiilor de plata si livrare; • Respectarea procedurilor, normelor si reglementarilor interne. • Participa in mod activ la realizarea obiectivului de vanzari al magazinului BENEFICII: • Pachet salarial competitiv format din salariu fix, bonusuri stabilite pe criterii de performanta (schema de motivare). • Dezvoltare personala prin cursuri de specialitate.

Descrierea companiei

DESCRIEREA COMPANIEI: LEM’S este cea mai extinsa retea nationala de magazine specializate in vanzarea de mobila de calitate superioara. Gama sortimentala a magazinelor LEM’S include mobila corp si tapitata cu destinatia: bucatarie, sufragerie, dormitor, camera de tineret, hol.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 258768997