2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Arges
  6. Reprezentanti vanzari - Pitesti
Postat 13 iunie 2024

Angajam consilier vânzări magazin

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 18300426

Angajare: Consilier Vânzări la Magazinul Contact Electric, Pitești

Descrierea Postului:

Consilierea clienților în achiziționarea produselor electronice potrivite.

Gestionarea comenzilor și menținerea ordinei în magazin.

Crearea unei atmosfere profesionale și plăcute pentru clienți și colegi.

Program de Lucru: 7 ore/zi, Luni-Vineri, plus 2 Sâmbete/lună, 4 ore.

Salariu incepe de la: 3000 lei/lună, negociabil.

Bonusuri: Performanță, vânzări.

Beneficii Suplimentare: Discount pentru angajați la produsele din magazin.

Contact: 07********04

Dacă ești comunicativ, orientat către clienți și pasionat de electronice, trimite-ne CV-ul tău la adresa de email de mai sus sau sună pentru detalii suplimentare.

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 270566661