2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Postat 19 aprilie 2024

Angajam consilier vanzari in magazin de bijuterii de argint

Salariu

2 000 - 2 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Tip job

Part time

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cerinte:

Experienta in vanzari/experienta pe un post similar constituie avantaj

Capacitate deosebita de comunicare si relationare cu clientii

Cunostinte de operare PC (MS Office)

Studii medii, limba engleza nivel mediu

Tinuta profesionala, prezenta impecabila

Responsabilitati:

Consilierea clientilor si recomandarea produselor in functie de dorintele acestora

Vanzarea bijuteriilor si expunerea lor in vitrina

Mentinerea curateniei in magazin

Asigurarea stocurilor, verificarea preturilor si a produselor, receptie marfa

Program de lucru :

Sapt 1 -luni, miercuri, vineri intre orele 10-20

Sapt 2 - marti, joi, sambata intre orele 10-20

Se ofera: pachet salarial atractiv, mediu de lucru intr-un colectiv tanar si dinamic, posibilitate de avansare, program flexibil. Daca doresti sa faci parte din echipa noastra trimite-ne CV-ul tau insotit de poza, iar pentru detalii contacteaza-ne telefonic.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 262567043