2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Sibiu
  6. Reprezentanti vanzari - Selimbar
Postat 29 aprilie 2024

Angajăm consilier vânzări

Localizare

Selimbar

Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Vino să faci parte din echipa Materom Autohaus!

Angajăm consilier de vânzări

CERINŢE:

Excelente abilităţi de comunicare, negociere;

Abilități organizatorice dezvoltate;

Experienţă relevantă în vânzări;

Bune abilităţi de operare PC (Word, Excel, Internet)

Permis de conducere;

Limba engleză nivel mediu;

DESCRIEREA JOBULUI:

Identifică şi contactează potenţiali clienţi noi;

Promovează produsele şi serviciile oferite de companie;

Oferă în permanenţă consultanţă pentru clienţii potenţiali şi clienţii existenţi;

Încheie contracte de vănzare cumpărare pentru produsele ofertate;

Se asigură de corecta și buna desfășurare a procesului de vănzare și post vânzare.

Completeaza zilnic baza de date în programul specific;

Adoptă o atitudine deschisă, orientată către client, în vederea atingerii şi depăşirii obiectivelor de vânzări;

Transmite încredere privind calitatea produselor şi a serviciilor oferite clienţilor, pentru obţinerea satisfacţiei şi fidelizării clienţilor;

Reprezintă interesele companiei şi asigură derularea procesului de colaborare în bune condiţii în relaţia cu clienţii.

OFERTĂ ŞI BENEFICII:

Pachet salarial atractiv corelat cu performanţa realizată;

Tichete de masă;

Training de specialitate, cursuri de dezvoltare personală;

Mediul de activitate dinamic;

Echipa de lucru tânără, competitivă

Localitate

Selimbar,

Sibiu

Sibiu, Selimbar
ID: 269411105