2. Locuri de munca
  3. Confectii - Croitori
  4. Confectii - Croitori - Bucuresti - Ilfov
  5. Confectii - Croitori - Bucuresti
  6. Confectii - Croitori - Sectorul 2
Postat 25 aprilie 2024

Angajam confecționer textile

Salariu

700 - 800 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 46424756

Descriere

Caut confecționer textile

Suntem în căutarea unui confecționer textil talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul companiei noastre. Dacă ai experiență în domeniu sau ești la început de drum și vrei să-ți dezvolți abilitățile, această poziție ar putea fi potrivită pentru tine.

Responsabilități:

  • Confecționarea diverselor produse textile conform specificațiilor tehnice;

  • Operarea mașinilor de cusut și a altor echipamente specifice;

  • Verificarea calității produselor finite;

  • Respectarea termenelor de livrare stabilite;

  • Colaborarea eficientă cu colegii din echipă pentru atingerea obiectivelor comune.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul confecțiilor textile sau capacitate de învățare rapidă;

  • Abilități bune de lucru manual și atenție la detalii;

  • Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă;

  • Responsabilitate și seriozitate în îndeplinirea sarcinilor stabilite;

  • Flexibilitate și adaptabilitate la cerințele specifice ale producției textile.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ;

  • Posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile în domeniul confecțiilor textile;

  • Training și suport din partea echipei;

  • Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare.

Dacă ești pasionat de industria textilă și vrei să faci parte dintr-o echipă dedicată, trimite-ne CV-ul tău actualizat. Te așteptăm să ne ajuti să creăm produse textile de calitate superioară!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 266405844