2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Iasi
  6. Muncitori constructii - Iasi
Postat Azi la 08:32

Angajăm Vopsitor Specializat in produse din lemn: Uși,Mobilier

Salariu

4 500 - 8 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: 46514328

Angajăm Vopsitor Specializat în Produse din Lemn: Uși, Scaune, Mobilier

Suntem în căutarea unui vopsitor talentat și pasionat să se alăture echipei noastre pentru a contribui la crearea produselor noastre de înaltă calitate din lemn. Dacă ești priceput în vopsirea ușilor, scaunelor și mobilierului, atunci te căutăm pe tine!

Responsabilități:

  • Vopsirea și finisarea ușilor, scaunelor și mobilierului conform specificațiilor și standardelor noastre de calitate.

  • Aplicarea diferitelor tipuri de vopsele și finisaje pentru a obține aspectul și durabilitatea dorită.

  • Asigurarea calității superioare a vopsirii și a finisajelor, respectând cerințele estetice și funcționale.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în vopsirea și finisarea ușilor, scaunelor și mobilierului.

  • Cunoștințe solide despre diferitele tipuri de vopsele, lacuri și finisaje utilizate în industria lemnului.

  • Abilitatea de a lucra cu atenție la detalii și de a respecta standardele stricte de calitate.

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și supervisorii.

Beneficii:

  • Mediu de lucru stimulativ și plăcut într-o echipă dedicată și pasionată.

  • Oportunitatea de a lucra cu materiale de înaltă calitate și de a contribui la crearea produselor de top.

  • Dezvoltare profesională și oportunități de avansare în cadrul companiei.

Alătură-te echipei noastre să creăm lucrări din lemn deosebite și durabile!

Daca vrei sa faci parte din echipa ArteMobili asteptam CV ul tau aici sau la nr de telefon din anunt!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 267315453