2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Brasov
  6. Asistent manager si secretariat - Brasov
Postat 30 mai 2024

Angajam colega pentru postul de Functionar economic

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Responsabilitati:

- primirea deconturilor de la soferi si verificarea documentelor primite

- Verificarea facturilor primite de la transportatori, efectuarea copiilor CMR-urilor și înregistrarea pe acestea a codurilor de cursă, din sistem;

- Operarea documentelor interne specifice;

- Asigura suportul echipei de la deconturi / facturare;

- Pregatește borderourile și plicurile poștale;

- Pastrează legatura cu soferii și acorda asistența prompta acestora;

Cerinte:

- responsabilitate

- seriozitate

- abilitati de comunicare

- abilitati de organizare

- spirit de echipa

- atentie la detalii

- minim studii liceale, studii superioare constituie avantaj

- bune cunostinte de utilizare PC

Oferim

- pachet salarial atractiv

- tichete de masa

- abonament servicii medicale

- transport decontat / asigurat

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 258735223