2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Bucuresti - Ilfov
  6. Curierat - Bucuresti
  7. Curierat - Sectorul 6
Postat 14 aprilie 2024

Angajam colaboratori incarcare trotinete electrice (Bucuresti)

Salariu

3 000 - 9 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Tip contract

Colaborare

Tip job

Part time

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 38805326

Caut colaboratori colectare trotinete electrice (Zona Bucuresti)

DESCRIERE POSTULUI

           Se colecteaza trotinetele descarcate pe baza unei aplicatii pe telefon de pe raza orasului Bucuresti  pentru a fi incarcate la domiciliu sau la depozitul nostru din Bucuresti (Sector 6) apoi livrarea trotinetelor incarcate in puncte fixe inapoi in oras.

Va oferim 3 variante de colaborare

1. Se colecteaza trotinetele cu masina personala din oras, se incarca la domiciliu dvs, iar dupa incarcare se livreaza inapoi in oras in puncte fixe.

2. Se colecteaza trotinetele cu masina personala si se aduc la depozitul nostru pentru incarcare, iar dupa incarcare se livreaza inapoi in oras in puncte fixe.

3 Se colecteaza trotinetele cu o autoutilitara pusa la dispozitie de firma noastra (in limita disponibilitatii) se aduc la depozit pentru incarcare, iar dupa se livreaza inapoi in oras in puncte fixe.

           Oferim cadru legal angajare/colaborare: Full time/part time

 CERINTE PENTRU ANGAJARE:

Permis categ B

Autoutilitara sau autoturism

          NU ai nevoie de experienta!

          Iti faci singur programul

          Sa ai un smartfone android sau ios

          Colectarea trotinetelor se face pe baza unei aplicatii instalate in telefon

          Instruire personala la sediul firmai noastre

 Pentru angajare va rugam sa ne contactati telefonic la numarul: 07******19

Plata se face per trotineta/saptamanal

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 250315101