2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Tulcea
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Tulcea
Postat 29 aprilie 2024

Angajam casieri la magazinul RAC74 Bricolaj din Tulcea

Salariu

2 500 - 4 500 lei

Localizare

Tulcea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO11368688

Descriere

CRITERII DE SELECTIE

Experienta pe un post similar constituie un avantaj;Studii medii superioare, finalizate.

CERINTE

Amabilitate in relatia cu clientii;Bune abilitati d comunicare si lucru in echipa, persoana organizata, atenta la detalii, riguroasa, cu rezistenta la stres; Orientare catre client, gandire analitica, seriozitate si responsabilitate; Caracter deschis, empatic, capabil sa dezvolte relații interumane; Corectitudine, punctualitate si dorinta de a te dezvolta si invata lucruri noi.

DESCRIEREA JOBULUI

Servirea amabila si rapida a clientilor; Scanarea si incasarea corecta a contravalorii produselor; Operarea casei de marcat si procesarea platilor cu numerar card, pentru achizitiile facute de client;Oferirea informatiilor si suportul necesar clientilor.

CE OFERIM

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dinamica si inovatoare; Mediu de lucru tanar, placut si prietenos; Pachet salarial motivant, in acord cu experienta si abilitatile tale; Oportunitati de dezvoltare profesionala. Daca esti o persoana serioasa si dedicata, te invitam sa aplici si sa atasezi o scrisoare de intentie in care se ne spui de ce esti candidatul potrivit pentru aceasta pozitie. Doar candidatii selectati pentru interviu vor fi contactati.

DESCRIEREA COMPANIEI

SC RAC 74 IMPEX SRL este o companie romaneasca de succes, cu o vechime de 26 de ani pe piata muncii, care comercializeaza o gama larga de produse, toate beneficiind de garantie si suport. Obiectivul nostru este satisfacerea cat mai bine a cerintelor si nevoilor clientilor nostri si oferirea produselor de calitate superioara, la preturi competitive. Fiind in plina ascensiune, compania pune accent pe dezvoltarea continua si inovatie.

Localitate

Tulcea,

Tulcea

Tulcea
ID: 268235820