2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bihor
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Oradea
Postat 16 aprilie 2024

Angajam Casier pentru magazin in Oradea

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureCUI / CIF: RO13812417

Descriere

DESCRIERE

Angajam Casier pentru magazin in Oradea. Oferim salariu competitiv, bonuri de masa si asigurare medicala.

Candidatul ideal:

•          Studii medii absolvite

•          Persoana amabila, cu un nivel bun de comunicare

•          Atentie la detalii

•          Experienta in domeniul comercial reprezinta  un avantaj

Descrierea jobului:

•          Utilizarea casei de marcat si a calculatorului

•          Scanarea produselor

•          Oferirea de informatii si suport clientilor

•          Mentinerea unui mediu de lucru placut, organizat si curat

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 258448458