2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Stefanestii de Jos
Postat 28 aprilie 2024

Angajam Casier / Lucrator Comercial - Cosmopolis

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Stefanestii de Jos

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal:

  • Atitudine pozitiva, personalitate placuta;

  • Abilitati de comunicare si relationare;

  • Spirit de echipa;

  • Seriozitate, corectitudine, punctualitate;

  • Creativitate, simt estetic, dinamism;

  • Limba engleza nivel de baza;

Descrierea jobului:

  • Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul;

  • Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor;

  • Utilizarea casei de marcat, incasarea vanzarilor (cash/carte credit);

  • Indeplinirea obiectivelor stabilite de seful direct;

  • Completarea produselor la raft;

Se ofera:

  • Oportunitati reale de dezvoltare a carierei;

  • Salariu fix + tichete de masa + bonus din vanzari;

  • Decont transport;

  • Abonament servicii medicale;

  • Garantia ca se lucreaza intr-un mediu prietenos si dinamic.

Localitate

Stefanestii de Jos,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Stefanestii de Jos
ID: 268835544