2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Arges
  6. Personal Fast Food - Pitesti
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Casier la Maestro Pizza

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Pitesti

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Maestro Pizza caută un casier energic și prietenos pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești pasionat de industria ospitalității și dorești să lucrezi într-un mediu distractiv și plin de viață, aplică acum pentru această poziție!

Responsabilități:

• Preluarea comenzilor și încasarea banilor de la clienți.

• Asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți prin interacțiuni prietenoase și eficiente.

• Gestionarea corespunzătoare a tranzacțiilor și a sistemului de plată.

• Răspunderea la întrebările clienților și oferirea de recomandări despre meniul nostru.

Cerințe:

• Experiență anterioară în lucrul cu publicul sau în domeniul ospitalității (preferabil).

• Abilități excelente de comunicare și atenție la detalii.

• Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu activ.

Dacă ești un candidat prietenos și orientat către client, te așteptăm să aplici pentru această poziție!

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 267711413