2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Iasi
Andrei Floarea
Postat 22 aprilie 2024

Angajam Casier Incasatori - sala de jocuri Iasi

Localizare

Iasi

Angajam persoane sociabile, cu simtul umorului, sincere, responsabile, carora sa le faca placere sa lucreze cu oamenii si care isi doresc sa se dezvolte din punct de vedere profesional, intr-un mediu dinamic si placut, alaturi de o echipa tanara.

Cerinte:

-prezenta placuta, sociabila, activa, cu bune abilitati de comunicare;

-persoana calma, cu stapanire de sine, cu simtul responsabilitatii bine dezvoltat;

-atentie la detalii;

-experienta nu este necesara, asiguram instruire la locul de munca;

-avantaj experienta de lucru cu banii;

Principalele responsabilitati sunt:

-supravegheaza sala de jocuri;

-intampina clientii cu amabilitate si profesionalism;

-acorda asistenta clientilor si explica regulile de joc;

-promoveaza promotiile si ofera detalii clare clientilor;

-efectueaza operatiunile de plati si incasari de la si catre clienti;

Beneficii:

- pachet salarial motivant, cu posibilitate de crestere in urma evaluarii periodice;

- bonus la angajare in luna decembrie

- bonus de fidelitate dupa 3 luni

- tichete de masa;

- pachet gratuit cu servicii medicale;

- program flexibil;

- mediu de lucru placut si dinamic;

- echipament de lucru;

- posibilitati de avansare in cadrul companiei; (increderea fiind o calitate de baza in cadrul companiei, preferam sa avansam intai angajatii la nivel intern);

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 209879822