2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Maramures
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Baia Mare
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Casier - Incasator Teren - Baia Mare

Localizare

Baia Mare

Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal:

  • Ne dorim in echipa un coleg: sociabil, dinamic, eficient;

  • Disponibil pentru activitatea de teren si program flexibil;

  • Organizat, atent la detalii, responsabil, atitudine proactiva si orientate catre client;

  • Care sa detina permis de conducere categorie B;

  • Experienta anterioara in lucrul cu banii;

  • Bune cunostinte de utilizare PC;

Descrierea jobului:

  • Promovarea si vanzarea directa a tuturor serviciilor;

  • Desfasurarea activitatii de curierat: preluare, transport si livrare documente/plicuri;

  • Respectarea termenelor de livrare stabilite prin procedurile interne sau dispuse de catre superiorii ierarhici;

  • Incasarea sumelor, la domiciliul abonatilor, reprezentand contravaloarea serviciilor furnizate de companie clientilor sai si eliberarea documentelor justificative clientilor, conform procedurilor

  • de lucru;

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 269046718