2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Balotesti
hr eden
Postat 27 aprilie 2024

angajam casier/a

Localizare

Balotesti

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaCUI / CIF: 3375331

Descriere

BENEFICII:

  • Contract de munca pe perioada nedetermiata

  • Salariul 3600 lei net

  • Spor de weekend pentru weekendurile lucrate

  • Tichete de masa in format electronic, in valoare nominala de 30 lei/zi

  • Asigurare medicala dupa perioada de proba

  • Transport decontat

  • Bonusuri in functie de performanta

RESPONSABILITATI:

  • Asigura taxarea cash/card a clientilor conform tarifelor practicate

  • Informeaza si indruma clientii catre activitatile din parc

CERINTELE POSTULUI:

  • cunostinte de limba engleza (obligatoriu nivel conversational)

  • seriozitate, responsabilitate

  • abilitati de comunicare si socializare

  • dinamism si atentie distributiva

  • capacitate de lucru individual si in echipa

Activitatea se desfasoara intr-un parc de aventura

Localitate

Balotesti,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Balotesti
ID: 266019863