2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Olt
  6. Personal curatenie si cameristi - Slatina
Postat 23 mai 2024

Angajam camerista pentru pensiune

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Slatina

Full time

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Pensiunea EDEN situata in Slatina jud olt angajeaza camerista.

Responsabilitati:

Primirea oaspetilor cu atitudine pozitiva si bine dispoziitie

Emiterea fiselor de cazare clientilor

Curatarea si intretinerea zilnica a camerelor si spatiilor ce deservesc locatia conform standardelor pensiunii

Schimbarea lenjeriei de pat si a prosoapelor

Reumplerea produselor de igiena si a facilitatilor din camera

Asigurarea unui mediu curat si placut pentru oaspeti

Ce oferim:

Training si suport pentru a-ti dezvolta abilitatile in domeniu

Mediu de lucru placut si echipa prietenoasa

Oportunitati de avansare in cadrul hotelului

Cerinte:

Experienta anterioara in domeniul ospitalitatii reprezinta un avantaj

Atentie la detalii si abilitati bune de organizare Abilitati de comunicare si relationare interpersonala

Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cat si in echipa

Daca esti o persoana harnica, atenta la detalii si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de succes, te invitam sa aplici pentru postul de Camerist(a) a pensiunii noastre. Asteptam cu interes sa te cunoastem si sa colaboram impreuna pentru a oferi oaspetilor nostri o experienta de neuitat,

tel; 07********05 d.na Ani

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 270621530