2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Bihor
  6. Personal curatenie si cameristi - Oradea
Postat 19 aprilie 2024

Angajam Camerista pentru Hotelul Astoria Oradea

Localizare

Oradea

Se ofera:

  • salariu motivant

  • loc de munca placut, stabil

  • program de lucru in ture, numai de zi

    Cerinte:

  • persoana ingrijita, ordonata

  • domiciliul in Oradea sau zona limitrofa

  • persoana harnica, cu simt de raspundere pentru munca depusa

  • spirit de echipa

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

  • efectuarea serviciului de curatenie in camere, conform standardelor hotelului

  • Mentinerea curateniei pe culoarele etajelor

CV- urile se pot trimite la adresa de mail din anunt folosind butonul Trimite mesaj. Pentru informatii suplimentare va rugam sa sunati la numarul de telefon 07*******02.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 265528843