2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Brasov
  6. Personal curatenie si cameristi - Brasov
Postat 22 aprilie 2024

Angajam cameristă hotel

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatProgram de munca: Program normalDeschis pt studenti

Descriere

Esti in cautarea unui loc de munca in domeniul ospitalier?

Dorim sa ne marim echipa cu un nou membru care să aducă un plus de strălucire hotelului nostru! Astfel, va propunem un post vacant de camerista.

Oferim un salariu competitiv cu tichete de masa!

Experiența anterioară în domeniul hotelier este un avantaj, dar nu este obligatorie deoarece va oferim formare la locul de muncă.

Ca si localizare, ne gasiti la Hotel Ave Lux, de pe Calea Bucuresti nr. 7 (la intrarea in Sacele)

Responsabilitățile includ:

Curățarea și întreținerea camerei și a zonelor comune conform standardelor hotelului.

Asigurarea unui mediu curat, sigur și plăcut pentru oaspeți.

Schimbarea lenjeriilor de pat și a prosoapelor în mod regulat.

Reacționarea promptă și eficientă la cerințele oaspeților și la solicitările speciale.

Alăturați-vă echipei noastre și împreună vom crea experiențe de neuitat pentru oaspeții noștri!

Pentru a aplica, vă rugăm să ne contactați la numarul de telefon 07********03.

Vă mulțumim pentru interesul dvs. și așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269377997