2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Brasov
  6. Personal curatenie si cameristi - Poiana Brasov
Postat 13 iunie 2024

Angajăm cameristă

Salariu

3 000 - 3 800 lei

Localizare

Poiana Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Vila Turistică Diana din Poiana Brașov angajează cameristă!

Ești o persoană atentă la detalii și pasionată de curățenie? Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea unei experiențe de neuitat pentru oaspeții noștri!

Cerințe:

- Experiență în domeniu constituie un avantaj, dar nu este obligatorie

- Atenție la detalii și seriozitate

- Abilitatea de a lucra în echipă

- Disponibilitate pentru program flexibil

Responsabilități:

- Curățarea și întreținerea camerelor și a spațiilor comune

- Schimbarea lenjeriilor și a prosoapelor

- Asigurarea unui mediu curat și primitor pentru oaspeți

-Asistare mic dejun

Oferim:

-Contract de muncă, salariu 3000 lei și norma hrană în valoare de 40 lei/zi

-Program de lucru 8 ore/zi

-Decontam abonamentul transportului în comun pentru Poiana Brașov

- Mediu de lucru prietenos

- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dedicată și profesionistă

Dacă ești interesată, te rugăm să ne contactezi la 07******06.

Vino să faci parte din echipa Vilei Diana și să contribui la crearea unei atmosfere calde și primitoare pentru toți oaspeții noștri!

Localitate

Poiana Brasov,

Brasov

Brasov, Poiana Brasov
ID: 270623272