Mesaje
  1. Pagina principală
  2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Sibiu
  6. Personal curatenie si cameristi - Sibiu
Postat 22 septembrie 2022

Angajam Camerista

  • Tip job

    Full time

  • Sibiu, Sibiu

  • Program si in weekend

  • Tip contract: Perioada nedeterminata

  • Mobilitatea postului: Locatie stabila

  • Nivelul de studii: Necalificat

  • Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)

Descriere

Candidatul Ideal:

  • are atitudine pozitiva, corectitudine si implicare;
  • meticulos, ordonat si responsabil;

Descrierea jobului:

  • Asigura curatenia si igiena camerelor, conform normelor stabilite de conducerea hotelului;
  • Participa la determinarea necesarului de materii prime;
  • Verifica inventarul si functionalitatea pieselor din dotarea camerelor si semnalizeaza lipsurile sau defectiunile;
  • Urmareste lenjeria si materialele de igiena necesare oaspetilor ;
  • Preda lenjeria murdara la spalatorie;
  • Raspunde de identificarea si raportarea problemelor privind inventarul si functionalitatea pieselor din dotarea camerelor;
  • Program 8 ore, se lucreaza 5 zile cu 2 zile libere.

Beneficii:

  • Salarizare progresivă in functie de experienta si devotamentul la locul de munca;
  • Tichete de masa.
ID: 236684733
User avatar

Hotel Golden Tulip

Member Since martie 2016
Activ pe 29 septembrie 2022
Ai o întrebare pentru angajator despre această ofertă?

Urmareste-ne pe

Descarca aplicatia pentru telefon din