2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Iasi
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Iasi
Postat 23 aprilie 2024

Angajam bucatari, pizzeri si ajutori de bucatar

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 10

Suntem in cautare de colegi pasionati, creativi, cu intiativa si spirit de echipa. Vino alaturi de noi sa pregatim cele mai gustoase preparate pentru clientii nostri.

Echipa noastră este formată din oameni ambițioși și harnici care au fost uniți de pasiunea pentru gatit și de bucuria de a arata oamenilor ca mancarea este simbolul dragostei atunci cand nu ai cuvinte pentru a o spune.

Descrierea jobului

Tot ce trebuie sa faci este sa:

~ iti placa sa gatesti, pentru ca restul te invatam noi;

~ fii comunicativ, pentru ca asa ne putem dezvolta valorile;

~ ramai calm in orice situatie, pentru ca linistea inseamna putere;

~ îți arăți respectul față de locul în care lucrezi în bucătărie si fata de colegi;

Pentru asta oferim:

- pachet salarial motivant si prime de sarbatori;

- program de lucru in ture;

- sprijin pentru integrarea in echipa;

- tichete de masa;

- suport pentru calificare in domeniu.

Descrierea companiei

Cu o experienta de peste 20 de ani in domeniul HORECA avem ca misiune sa transmitem clientilor prin preparatele noastre ce inseamna calitatea si profesionalismul unor servicii de catering. Vino alaturi de noi sa fii cea mai buna varianta a ta!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 259082843