2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bistrita-Nasaud
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bistrita
Postat 17 aprilie 2024

Angajăm Bucătar și Ajutor bucătar

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descrierea postului: Ești potrivit(ă) pentru un astfel de job, dacă: • ești o persoană atentă la detalii, ordonată, obișnuită cu munca, harnic și energic; • ai abilități practice, dexteritate și capacitate rapidă de învățare; • constituie un avantaj dacă ai experiență în industria Horeca; • lucrezi bine în echipă și ai o atitudine pozitivă; CE-ȚI OFERIM? • salariu atractiv; • bonus target vânzări ; • tichete de masă; • Masă caldă oferită zilnic; • posibilitate avansare în firmă ; • pachet reduceri anumite servicii (școală de șoferi, barber shop, sală fitness etc. ; • cadou de Paște și de Crăciun; • formare și dezvoltare la locul de muncă; • contract pe perioadă nedeterminată; • siguranță și stabilitate; • 15 zile pe lună libere • program 2 zile cu 2 zile liber. Vino în echipa noastră! Informații doar telefonic de luni până vineri intre orele 10:00 - 18:00

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 263354034