2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Arges
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Micesti
Postat 21 mai 2024

Angajam Bucatar - Micesti

Localizare

Micesti

Esti pasionat de arta culinara si iti doresti sa iti pui in valoare talentul intr-un mediu profesional? Echipa noastra cauta un Bucatar dedicat si creativ pentru a se alatura echipei noastre entuziaste.

Responsabilitati:

Prepararea si gatirea diverselor tipuri de mancaruri conform standardelor stabilite;

Asigurarea calitatii preparatelor si respectarea normelor de igiena in bucatarie;

Colaborarea cu intreaga echipa pentru a asigura o experienta culinara de exceptie pentru clienti;

Participarea la crearea de noi retete si meniuri inovatoare.

Cerinte:

Experienta anterioara in domeniul gastronomic reprezinta un avantaj;

Abilitati excelente de comunicare si lucru in echipa;

Creativitate si atentie la detalii;

Capacitatea de a lucra eficient sub presiune;

Certificat de igiena alimentara reprezinta un plus.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si creativ;

Posibilitatea de a-ti dezvolta abilitatile culinare si de a contribui la crearea unor experiente gastronomice de neuitat;

Training si suport continuu pentru a-ti perfectiona aptitudinile;

Pachet salarial atractiv si beneficii suplimentare.

Daca esti pasionat de gastronomie si vrei sa faci parte dintr-o echipa profesionista, trimite-ne CV-ul tau chiar acum si hai sa construim impreuna viitorul gastronomic al nostru!

Localitate

Micesti,

Arges

Arges, Micesti
ID: 268038679