2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Mures
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Targu-Mures
Postat 22 aprilie 2024

Angajam BUCATAR cu experienta

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Restaurantul Cezar te vrea in echipa!

Competente:

  • abilitati de organizare si prioritizare

  • abilitati de comunicare

  • atitudine pozitiva

  • imaginatie culinara

Responsabilitati:

  • pregateste preparatele din retetarul restaurantului

  • monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire

  • realizeaza elementele estetice ale preparatelor

  • asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare in vigoare

Beneficii: pachet salarial atractiv, echipa tanara orientata spre dezvoltare, conditii de munca foare bune

Asteptam CV-ul tau pe adresa noastra de e-mail sau la restaurantul Cezar situat in Targu Mures, Piata Trandafirilor nr.52, iar pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon 07********45.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 269365413