2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Tunari
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Bucatar cu experienta

Salariu

7 000 - 10 000 lei

Localizare

Tunari

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Bucătar Chef cu Experiență

Suntem în căutarea unui bucătar cu experiență pentru a se alătura echipei noastre pasionate de gastronomie. Dacă aveți o pasiune pentru gătit și doriți să vă dezvoltați abilitățile într-un mediu dinamic și creativ, aceasta este o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră.

Responsabilități:

  • Pregătirea și gătirea diverselor feluri de mâncare în conformitate cu rețetele noastre specifice;

  • Asigurarea calității și prezentării impecabile a preparatelor;

  • Supravegherea și coordonarea activităților din bucătărie;

  • Gestionarea stocului de ingrediente și aprovizionarea în mod eficient;

  • Respectarea standardelor de igienă și siguranță alimentară;

  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura un flux de lucru eficient și o experiență culinară deosebită pentru clienți.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară în industria alimentară;

  • Cunoștințe solide despre tehnici de gătit și preparare a alimentelor;

  • Abilități excelente de organizare și gestionare a timpului;

  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită;

  • Atenție la detalii și abilități de rezolvare a problemelor;

  • Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri și sărbători;

  • Certificat de igienă alimentară reprezintă un avantaj.

CE OFERIM?

 Salariu motivant 7000-10.000 lei net, pe masura experientei,bonuri de masa in valoare de 300lei, contract de munca pe perioada nedeterminata, mediu de lucru profesionist, seriozitate,transport deconat si 1 masa pe zi .

Mediu placut de lucru.

Restaurantul nostru se afla in Tunari,Ilfov,str 1 Decembrie nr 144-148

Trimite CV si Contacteaza-ne la numărul de telefon: 07******49

Te asteptam!

Localitate

Tunari,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Tunari
ID: 234734516