2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Prahova
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Ploiesti
Andrei
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Bucatar / alutor bucatar restaurant Mamaliguta Ploiesti

Salariu

2 700 - 4 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 4

Vrei să faci parte dintr-un proiect culinar inovator și provocator? Ai dorința de a lucra într-un mediu deosebit, care îți va oferi oportunitatea de a-ți demonstra abilitățile și de a te dezvolta profesional? Restaurantul nostru Mamaliguta din Ploiești are o ofertă de angajare cu efect maxim, care îți va schimba perspectiva asupra gastronomiei și îți va oferi o platformă pentru succes!

Responsabilități:

  • Crearea și gătirea unor preparate culinare deosebite, care să încânte și să surprindă papilele gustative ale clienților noștri exigenți

  • Coordonarea bucătarilor și colaborarea strânsă cu echipa de management pentru a asigura o eficiență maximă în bucătărie și pentru a oferi servicii de cea mai înaltă calitate

  • Participarea la evenimente speciale și organizarea seriilor de degustare pentru a promova restaurantul și pentru a-ți expune creațiile culinare unice

Cerințe:

  • Experiență în domeniul culinar

  • Creativitate debordantă și abilități remarcabile de a combina arome și texturi în preparate inovatoare

  • Capacitatea de a lucra într-un mediu solicitant, cu termene limită strânse și cu cerințe ridicate de calitate

  • Excelente abilitati de a lucra in echipa, împreună cu o comunicare clară și eficientă

Ofertă:

  • Oportunitate unică de a-ți demonstra abilitățile culinare și de a-ți dezvolta cariera într-un mediu inovativ, recunoscut pentru excelența sa gastronomică

  • Participarea la proiecte inovatoare și la crearea de noi tendințe în industria culinară

  • Remunerație competitivă și beneficii suplimentare, în concordanță cu experiența și abilitățile tale

  • Posibilitatea de a colabora cu producători locali și de a lucra cu ingrediente de cea mai înaltă calitate

  • O echipă dedicată și pasionată, care îți va oferi suport și inspirație în fiecare zi!!!

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 226019225