2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Dolj
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Craiova
Postat 11 aprilie 2024

Angajam bucatar / ajutor de bucatar

Localizare

Craiova

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program de lucru in ture

Hotelul Restaurant Royal din Craiova caută să își extindă echipa cu un Ajutor Bucătar / Bucătar pasionat și dedicat. Dacă îți dorești să faci parte dintr-un mediu profesional și dinamic, într-o locație de prestigiu, te invităm să aplici pentru acest post.

Responsabilități:

  • Asistarea bucătarului șef în pregătirea și prezentarea preparatelor culinare.

  • Menținerea igienei și a standardelor de siguranță alimentară în bucătărie.

  • Pregătirea ingredientelor pentru gătit conform instrucțiunilor.

  • Participarea la organizarea și curățenia generală a bucătăriei.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul culinar este un avantaj.

  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.

  • Atitudine pozitivă și orientare către satisfacerea clienților.

  • Disponibilitatea de a lucra în ture și în weekend-uri.

Beneficii:

  • Salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență.

  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Alătură-te echipei noastre și descoperă oportunitățile din culisele gastronomiei la Hotelul Restaurant Royal!

Pentru programarea interviurilor si a probei culinare va rugam sa ne contactati pe numarul de telefon 07******05

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 267076690