2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Mures
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Targu-Mures
Postat 08 aprilie 2024

Angajăm -Bucătar

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Bucatar

Esti pasionat de gatit si ai experienta in domeniul culinar? Cautam un Bucatar talentat si dedicat pentru a se alatura echipei noastre de bucatari profesionisti. Daca esti un lider inovator, creativ si iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic, atunci aceasta pozitie este pentru tine.

Responsabilitati:

  • Planificarea si organizarea activitatilor din bucatarie, asigurandu-te ca toate preparatele sunt gatite la timp si respectand standardele de calitate;

  • Supravegherea si coordonarea intregii echipe de bucatari, oferindu-le indrumare si sprijin;

  • Crearea si dezvoltarea de retete noi, adaptandu-le la preferintele si nevoile clientilor;

  • Gestionarea stocului de alimente si aprovizionarea cu materii prime de calitate;

  • Supravegherea respectarii normelor de igiena si siguranta alimentara in bucatarie;

  • Colaborarea cu personalul din sala pentru a asigura o experienta culinara de calitate pentru clienti.

Cerinte:

  • Experienta relevanta in domeniul culinar;

  • Abilitati excelente de organizare si planificare a activitatilor;

  • Creativitate si pasiune pentru gatit;

  • Abilitati de comunicare si leadership, cu capacitatea de a motiva si inspira echipa;

  • Cunostinte solide despre normele de igiena si siguranta alimentara;

  • Diploma sau certificat de calificare in domeniul culinar reprezinta un avantaj.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesional si dinamic, alaturi de o echipa talentata;

  • Posibilitatea de a dezvolta si implementa propriile retete si concepte culinare;

  • Salariu competitiv si pachet de beneficii motivante;

  • Oportunitati de avansare in cadrul companiei.

Daca esti pasionat de arta culinara si esti gata sa preiei rolul de Bucatar intr-un mediu dinamic, trimite-ne CV-ul tau.

Vă informăm că datele dumneavoastră vor fi prelucrate de către M&Co HR Services în scopul recrutării de personal, având ca scop angajarea candidaților care să corespundă abilităților profesionale stabilite. Termenul de păstrare al acestora este de 30 de zile. Puteți să vă retrageți consimțământul prin transmiterea unui e-mail la adresa companiei oricând. Vă menționăm, că doar candidații selectați vor fi contactați. Mulțumim pentru înțelegere.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 268733412