2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bragadiru
Postat 31 martie 2024

Angajam Bijutier cu experienta

Salariu

6 000 - 6 500 lei

Localizare

Bragadiru

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normal

Angajam bijutier cu experienta in confectii si reparatii de bijuterii.

Cerințe:

- Minim 3 ani experienta in confectionarea, repararea si reconditionarea bijuteriilor din aur si argint.

- Recomandari de la alte locuri de munca, optional diploma de bijutier.

- Indemanare specifica meseriei de bijutier, imaginatie si inventivitate, atentie sporita la detalii.

- Spirit de echipa si atitudine pozitiva.- Preferabil, nefumator.

- Lucru la atelierului din Bragadiru, Ilfov, programul de lucru Lu-Vi 9:00 - 18:00, Sa 9-15, cu disponibilitate de a ramane peste program cand este necesar.

Responsabilități:

- Efectuarea de reparatii pentru bijuteriile din aur si argint primite de la clienti

- Efectuarea de confectii de bijuterii din aur si argint la comanda, piese integrale sau anumite componente.

- Colaborarea la piese si bijuterii din sfera obiectelor de cult si bisericesti, crestin-ortodoxe.

- Colaborarea activa cu ceilalti membri ai echipei pentru gasirea de solutii si punerea lor in practica in reparatiile si/sau confectiile de bijuterii.

- Stapanirea tehnicilor de lipire, slefuire, traforare, decupare,  montare pietre  topire metale pretioase, confectionare tabla, sarma etc, din aur si argint, alte activitati si tehnici specifice care se efectueaza intr-un atelier de bijuterii.

Oferim:

- Salariu atractiv, începând de la 6000 lei.- Bonusuri in functie de munca prestata.- Școlarizare și dezvoltare profesională la locul de muncă. Va rugam sa trimiteti CV la adresa de email sau pe whatsapp. Daca aveti nevoie de alte informatii referitoare la job, va rugam sa sunati la acelasi numar de telefon.

Localitate

Bragadiru,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bragadiru
ID: 268339326